Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home2/ramznega/public_html/expo/hitcounter/counter.php on line 18
گروه صنعتی آرد اطهر
شما در مجموعه نمایشگاه های جهانی رمزنگار نمایشگاه صنعت کشاورزی و غذا سالن صنعت آرد و نان غرفه شماره 738 هستید. بازگشت به مجموعه

محصولات


گروه صنعتی اطهر در سال ۱۴۰۰ به عنوان بزرگترین تولید کننده آرد انواع غلات و پیشرو در تولید محصولات جدید و متمایز با بیشترین سهم بازار با حفظ برند برتر در صنایع غذایی کشور.

درباره ما

گروه صنعتی آرد اطهر با رویکرد تبدیل شدن به تولید کننده برتر آردهای تخصصی کشور، فعالیت خود را از سال ۱۳۶۹ در استان آذربایجان شرقی آغاز نمود و از همان ابتدا با استقبال بی نظیر مصرف کنندگان به عنوان یکی از موفق ترین کارخانجات در منطقه شناخته شد.

گروه صنعتی آرد اطهر در این مسیر رشد و توسعه، علاوه بر متمایز شدن از لحاظ تکنولوژی و حفظ کیفیت برتر محصولات تولیدی خود، بیشتر تلاش خود را در راستای جلب رضایت مشتریان از لحاظ کیفیت متمرکز نموده است. بدین منظور می توان افزایش مداوم ظرفیت تولید در طی سالهای گذشته تنوع سازی محصولات تولیدی و همچنین ایجاد و بهره گیری از بخش تحقیقات (R&D) و بخش ویژه کنترل کیفیو آزمایشگاه مرجع نام برد.

تماس با ما

گروه صنعتی آرد اطهر


دفتر:

آدرس: آذربایجان شرقی - تبریز - خیابان امام خمینی - فلکه دانشگاه - برج بلور - طبقه 11 - واحد E

تلفکس: ۳۷۷۲۸۱۹۰-۰۴۱

04137728190

atharflour.com